Kategórie
 
 
 
 
 
Záhradné umývadlá
Vyberte si z ponuky
   
   

  akcia doprava zdarmaDo konca januára za dopravu neplatíte

  Využite výnimočnú novoročnú ponuku a objednajte si tovar bez dopravných nákladov. Ponuka platí na všetok tovar a na celom území SR.

   

   
   

  Záhradné umývadlá

  Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
  Zobraziť na stránku:
   
   
   
   
   

  Záhradné umývadlá

  záhradné umývadláV žiadnej záhrade nesmie chýbať zdroj vody. Niekedy však býva problém nájsť praktické aj estetické riešenie na jej prívod. V tradičných záhradách sa ako riešenie ponúkajú umývadlá a stĺpiky na vodu v klasických tvaroch. Boli navrhnuté ako repliky domových umývadiel zo zočiatku 20. storočia. Ťažkopádne železo nahradila hliníková liatina. Umývadlá sú ľahké a nemusíte sa báť ani nepríjemnej hrdze stekajúcej po omietke.

   

  Praktické využitie

  Záhradné umývadlá nie sú len okrasným prvkom, ale veľmi dobre poslúžia svojmu pôvodnému účelu. Na prívod vody postačí obyčajná záhradná hadica, ale vďaka praktickému sifónu sa dajú veľmi jednoducho pripojiť k odtoku vody. Vyrábajú sa ako jednofarebné alebo s tradičným maľovaným vzorom. Originálne tvary umývadiel dopĺňajú tradičné mosadzné kohútiky. Vyrábajú sú v dvoch základných veľkostiach, 1/2" pre malé zaáhradné umývadlá a 3/4" pre väčšie umývadlá a stĺpiky na vodu. Pri každom umývadle je uvedená odporúčaná veľkosť. 

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verzia