Kategórie
 
 
 
 
 
Ratanové stoly a truhlice
 
 

akcia doprava zdarma

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Teak & Garden od 16.3.2020 zatvorená. 

Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 

Všetok tovar označný na sklade vám bezpečne doručíme vlastnou dopravou spravidla do 48 hodín od objednania tovaru. Počas tohto obdobia poskytujeme dopravu v rámci SR zdarma.

Nonstop infolinka 0903 704 012

 

 
 

Ratanové stoly a truhlice

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
 
 
 
 

Praktické záhradné truhlice

Neustále narastajúca popularita záhradného nábytku s pohodlnými poťahmi prináša zo sebou otázku kam s nimi počas nepriaznivého počasia. Ako jedna z možností sa ponúkajú ratanové záhradné truhlice. Vďaka ich veľkorysým rozmerom do nich ľahko a rýchlo uložíte poťahy s celej záhradnej sedačky. Výstelka z netkanej textílie zabraňuje znečisteniu ale zároveň nebráni prístupu vzduchu. Vystužený nepremokavý vrchnák do značnej miery zabraňuje chráni nie len poťahy ale umožňuje využiť truhlicu aj ako praktický príručný stolík. Truhlice sa odporúča umiestniť na kryté a chránené miesto na terase. 

Stoly k ratanovému záhradnému nábytku

Prvé pravidlo pri výbere záhradného nábytku určeného na stolovanie v záhrade je správna veľkosť stola. Niekedy býva limitujúcim faktorom veľkosť terasy ale v prípade, že nás táto neobmedzuje, by sme sa mali zamyslieť nad tým, pre koľko osôb by malo byť stolovanie určené. V ponuke sú väčšie či menšie obdĺžnikové ratanové záhradné stoly určené pre pohodlné stolovanie 4 až 8 ľudí, podľa veľkosti, ale aj okrúhle a štvorcové ratanové stoly vhodné na menšie terasy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia