Kategórie
 
 
 
 
 
Záhradné lehátka na opaľovanie
 
 

akcia doprava zdarma

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Teak & Garden od 16.3.2020 zatvorená. 

Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 

Všetok tovar označný na sklade vám bezpečne doručíme vlastnou dopravou spravidla do 48 hodín od objednania tovaru. Počas tohto obdobia poskytujeme dopravu v rámci SR zdarma.

Nonstop infolinka 0903 704 012

 

 
 

Záhradné lehátka na opaľovanie

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
 
 
 
 

Pohodlné lehátka na opaľovanie

Dokonalý relax v záhrade je synonymom správneho výberu záhradného lehátka. Väčšinou si záhradné lehátko vyberáme podľa typu záhradného nábytku, ktorý sme uprednostnili na terasu. Ponuka je naozaj široká: ratanové, drevené či kovové. Ale ako si správne vybrať záhradné ležadlo? Uprednostniť dizajn či pohodlie? Ratanové lehátka bývajú vďaka pružnému umelému ratanu o niečo pohodlnejšie ako drevené alebo kovové, ktoré sú vyrobené z podstatne tvrdších materiálov. Drevené lehátko pôsobí štýlovo a tradične, kovové lehátko sa dokáže odmeniť svojou odolnosťou a minimálnymi nárokmi na údržbu.

 
 

Aké lehátko k bazénu

Jednou z najčastejších otázok býva aké lehátko vybrať k bazéhu. Každé záhradné lehátko je v princípe vhodné aj k bazénu, vonkajšiemu či vnútornému. Ratanové lehátka majú však v tejto oblasti viacero výhod.  Poskytujú dokonalé pohodlie aj bez použitia poťahov, úplne postačí osuška. Záhradné ležadlo z umelého ratanu je ľahké a jednoducho sa premiestňuje. 

Záhradné lehátko na kolieskach je výhodou 

Praktické kolieska oceníte najmä pri ťažších drevených čo kovových lehátkach, ktoré by sa bez nich len veľmi obtiažne premiestňovali. Kovové lehátko však nemusí mať kolieska len ako praktickú pomôcku na manipuláciu. Atraktívne kovové lehátka Laverton majú veľké kolieska, ktoré vhodne dopĺňajú klasický dizajn. Kolieska nadväzujú na masívnu hliníkovú koštrukciu ležadla a dodávajú im neopakovateľný šmrnc.

 
 

Prečo si vybrať polohovateľné lehátko

Záhradné ležadlo nemusíte využívať len na opaľovanie. Radi si v lehátku čítate alebo si zvyknete chvíľu zdriemnuť? Určite si vyberte polohovateľné lehátko. Polohovacie lehátka poskytujú väčšinou 5 až 6 polôh operadla a spravidla sa s nimi veľmi jednoducho manipuluje. Operadlo si môžete nastaviť do takmer vzpriameného sedu aj do úplne vodorovnej polohy.

Záhradná posteľ, viac ako lehátko

Lehátka na opaľovanie nie sú jedinou možnosťou vysnívaného odpočinku v záhrade. Veľa nádherných chvíľ môžete stráviť, najmä vo dvojici, v unikátnej záhradnej posteli s baldachýnom. Záhradná posteľ vám poskytne príjemné útočisko počas horúcich letných dní. Popoludńajšiu siestu môžete stráviť aj pohodlných polohovacích kreslách, z ktorých behom pár sekúnd vytvoríte dokonalé záhradné ležadlo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia