Kategórie
 
 
 
 
 
Terasové sedenie Capri
 
 

akcia doprava zdarmaDo konca januára za dopravu neplatíte

Využite výnimočnú novoročnú ponuku a objednajte si tovar bez dopravných nákladov. Ponuka platí na všetok tovar a na celom území SR.

 

 
 

Terasové sedenie Capri

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Záhradná súprava Capri L
AkciaNa sklade

Záhradná súprava Capri L

965,00 € od 649,00 €

 
 
 
 

Dizajnový hliníkový nábytok

Záhradný nábytok Capri, to je atraktívna kolekcia záhradného nábytku s dokonalou imitáciou prírodného dreva a hliníkovou konštrukciou s brúsenou povrchovou úpravou. Použité materiály zaručujú odolnosť a pevnosť záhradného nábytku, zvolený dizajn sľubuje pohodlnosť a nadčasovosť. Masívne dizajnové stoly Capri sa vyrábajú v dvoch základných veľkostiach. Veľký stôl pre 4 až 6 osôb vhodný na stolovanie v záhrade alebo menší, štvorcový stôl 90 x 90 cm, vhodný pre gastronómiu alebo na menšie terasy. 

 

Viac možností vďaka ratanovým stoličkám

Záhradné stoly Capri možno kombinovať nie len s hliníkovmi stoličkami Capri, ktoré sa vyrábajú z toho istého materiálu ale výborne sa dopĺňajú s celou škálou ratanových stoličiek Grey Stone. Sivohnedé ratanové vlákno Grey Stone s jemne patinovaným vzhľadom farebne dokonale korešponduje s farbou umelého dreva kolekcie Capri. Vďaka viacerým typom ratanových stoličiek sa možnosti poskladať si originálnu záhradnú súpravu opäť podstane rozširujú. 

 

Nadväzujúci záhradný nabytok z kolekcie Grey Stone

K záhradnému nábytku Capri a alebo ku každej ľubovoľnej kombinácií Capri a ratanového nábytku z kolekcie Grey Stone sú v ponuke ďalšie zaujímevé modely a doplnky. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia