Kategórie
 
 
 
 
 
Kaviarenské stoličky na letné terasy
 
 

akcia doprava zdarma

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia bude predajňa Teak & Garden od 16.3.2020 zatvorená. 

Všetky internetové objednávky vybavujeme v nezmenenom režime.

 

Všetok tovar označný na sklade vám bezpečne doručíme vlastnou dopravou spravidla do 48 hodín od objednania tovaru. Počas tohto obdobia poskytujeme dopravu v rámci SR zdarma.

Nonstop infolinka 0903 704 012

 

 
 

Ponuka je určená výhradne pre subjeky podnikajúce v oblasti hoteliérstva a gastronómie. Na uvedený tovar sa nevzťahujú všeobecné obchodné podmienky určené pre konečného spotrebiteľa (súkromné osoby). Tovar nie je možné zakúpiť prostredníctvom internetového obchodu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
tel.: 0903 704 012
info@teakandgarden.sk

 
 

Kaviarenské stoličky na letné terasy

 
 
 
 

Kaviarenské stoličky

Spôsob a štýl zariaďovania letných terás kaviarní a reštaurácií zaznamenali v ostatnom čase výraznú zmenu. Mohli by sme za tým vidieť dva významné faktory. Pozitívny vývoj v dizajne a materiáloch reštauračného nábytku ako aj snahu prevádzokovateľov vytvoriť pre svojich zákazníkov príjemné prostredie. Kaviarenské stoličky sa tak v reštauráciách stali synonymom štýlu a pohodlia. Na otvorených letných terasách sa však na ne kladú oveľa väčšie požiadavky ako v interiéry. Musia byť odolné voči poveternostným vplyvom a ľahko udržiavateľné. Veľa gastronomických zariadení kladie dôraz na jednoduchú manipuláciu a možnosti uskladnenia stoličiek. Ideálnym materiálom na kaviarenské stoličky sa stal v ostatných rokoch umelý ratan a jeho dominancia na trhu je nespochybniteľná. Ale aj klasické drevené a kovové stoličky majú v reštauračnom nábytku stále svojich priaznivcov.

Ratanový reštauračný nábytok

Kaviarenské stoličky z umelého ratanu sú štýlovo a dizajnovo výnimočne flexibilné. Značka Teak & Garden sa zameriava na dve hlavné línie reštauračných stoličiek z umelého ratanu. Kaviarenské stoličky z plochého umelého ratanu a masívne kaviarenské kreslá s masívneho guľatého ratanu. Plochý umelý ratan pôsobí ľahšie a jemnejšie. Väčšina stoličiek z plochého umelého ratanu sa dá stohovať, stoličky sú ľahké a dobre sa s nimi manipuluje. Všetky kaviarenské stoličky z našej ponuky majú konce nôh zabezpečené ochrannými kovovými krytmi, ktoré zabraňujú predčasnému opotrebeniu a rozpletaniu umelého výpletu. Masívne kaviarenské kreslá z guľatého ratanu pôsobia robustne ale na prvý pohľad vzbudzujú záujem potecionálnych zákazníkov.

Kovové stoličky

O výhodách a nevýhodách záhradného kaviarenského nábytku z kovu sa nemusíme ani zmieňovať. Kaviarenský nábytok značky Tintinhal sa vyrába z liateho hliníka takže do popredia vystupujú viac výhody ako nevýhody keďže nábytok nehrdzavie. Kaviarenské stoličky Tintinhal sú charakteristické svojim klasickým dizajnom a originálnou patinovanou farbou. Vzhľadom na jedinečnosť tejto kolekcie odporúčame kombinavať kovové kaviarenské stoličky so širokým výberom stolov Tintinhal. Reštauračný nábytok Tintinhal je ideálny do priestorov s autentickou atmosférou historických centier miest či vidieckych usadlostí. Všetky kovové kaviarenské stoličky sú stohovateľné a mimoriadne nenáročné na údržbu.

Stoličky z teakového dreva

Záujem o kaviarenský nábytok z teakového dreva síce v ostatných rokoch opadol ale to nič nemení na veci, že terasy zariadené drevenými kaviarenskými stoličkami pôsobia vždy výnimočne a štýlovo. Na letné terasy kaviarní a reštaurácií sú vhodné trendové odľahčené modely, s ktorými sa ľahko manipuluje ale zároveň sú dosť masívne na to aby zniesli zvýšenú záťaž gastronomických prevádzok. Horúcou novinkou sú stoličky z recyklovaného teaku s výraznou hrubou štruktúrou, ktoré pôsobia mimoriadne trendovo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia