Kaviarenský nábytok nábrežie Eurovea Bratislava

Kategórie
 
 
 
 
 
Vybrané realizácie z aktuálneho sortimentu

Ponúkame kaviarenský nábytok, ktorý poskytuje širokú škálu atraktívnych možností zariadenia letných teras. Naša ponuka sa orientuje prevažne na strednú a vyššiu triedu kaviarenského nábytku. Základným kritériom výberu je funkčnosť a odolnosť, ktorú považujeme za mimoriadne dôležitú. ale rovnakú pozornosť venujeme aj samotnému dizajnu. Naša koncepcia zahŕňa modely rôznych kategórií. Typický kaviarenský nábytok, ktorý už roky oslovuje mnoho zákazníkov, najmä svojou priaznivou cenou, nesmie v našej ponuke chýbať rovnako ako dizajnové modely, ktoré každoročne obohatia náš sortiment o zopár atraktívnych kúskov pre náročnejších zákazníkov.
Vybrané realizácie

 
už vyše 200 úplnych alebo čiastočných realizácií v oblasti gastronómie

 
 

Nábrežie Dunaja Eurovea Bratislava

Atraktívny nákupno-zábavný komplex Eurovea, vybudovaný na ľavej strane Dunaja, sa stal v krátkom čase príťažlivým miestom pre obyvateľov aj návštevníkov Bratislavy. Priečelie budovy je lemované mnohými kaviarňami a reštauráciami, v ktorých má zastúpenie aj kaviarenský nábytok z našej ponuky.

Kaviarenský nábytok na nábreží

Použité boli prevažne elegantné a pohodlné kreslá Coventry a Ponte v kombinácií s masívnymi stolmi s teakového dreva. Na jedálenskú časť nadväzujú pohodlné stedačky Tenerife.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia